אודות

י.שני מהנדסים- הנדסת בניין בע"מ 


משרד י. שני מהנדסים הינו משרד העוסק בתכנון קונסטרוקציות. המשרד נוסד בשנת 1988 ע"י ישראל שני שהינו הבעלים של המשרד. 
פעילות המשרד כוללת תכנון מגוון רחב של נושאים בתחום של הנדסה אזרחית בארץ ובחו"ל המפורטים באתר זה הכוללים:

תכנון קונסטרוקציה למבנים
מבני ציבור (מבני ממשלה, מבנים עירוניים, אוניברסיטאות וכו') , מבני תעשיה כבדה, מבני משרדים והיי-טק עתירי מערכות, מבני מגורים (בהיקפים גדולים,שכונות,מגדלים) תחנות כח וגשרים.

תכנון מבני מתיחה
המשרד מתמחה בתכנון קונסטרוקציות למבנים מרחביים בארץ ובחו"ל. למשרד ניסיון מעשי של מעל 25 שנה בתחום זה. ניתן לראות באתר זה מדגם של פרוייקטים שנעשו בארץ ובחו"ל.

תכנון תחנות כח
המשרד מתמחה בתכנון תחנות כח. משרדנו תכנן מספר תחנות כח בארץ ובעולם כולל תחנת דוראד באשקלון בהספק של 840 מגה וואט

מבנים מוגנים ובנייה צבאית
המשרד מתמחה בתכנון בניה צבאית, בינוי מבצעי ומבנים מוגנים. המשרד תכנן מגוון רחב של מבנים מוגנים בעבור משהב"ט וצה"ל וכן עבור גורמים מוסדיים שונים כולל בחו"ל. משרדינו תכנן את כל מערך המבנים המוגנים והמוצבים של צה"ל בגבול הלבנון, בגבול הגולן, הר חרמון ורצועת עזה. עבודת התכנון כללה את כל סוגי המבנים: תת קרקעיים ועל קרקעיים לרבות שימוש בשיטות חדשניות פרי פיתוח של המשרד. בנוסף השתתף המשרד בתכנון מבנים מוגנים ביישובי עוטף עזה

שיקום שימור ושיפוץ בניינים
המשרד עוסק משנת 1988 בתכנון שיקום ושיפוץ מבנים מסוכנים ורעועים כולל מבנים לשימור. משרדנו התמחה בתחום זה וטיפל במאות בניינים בשנים האחרונות לרבות חיזוק בניינים קיימים לרעידות אדמה. ניתן לראות באתר זה מדגם של פרוייקטים שנעשו בארץ ובמיוחד בעיר ת"א.

יעוץ הנדסי 
משרדינו בניהולו של מהנדס ישראל שני משמש כבורר וכיועץ מקצועי בתיקים משפטיים שונים וכבדים בענף הבנייה. בנוסף משמש משרדינו כיועץ מוסמך למספר עיריות ברחבי הארץ בתחום הפל קל.

שונות
משרד י.שני מהנדסים מבצע מדי שנה חניכה לסטודנטים מהפקולטה להנדסת בניין באוניברסיטת בן גוריון בפרויקט הגמר.

בנוסף, המשרד משתתף בועדות תקינה וכתיבה לתקנים ישראלים ועומד בתקן אבטחת איכות ISO 9001.


לכידה.JPG